MakaleVar Hakkında

MakaleVar içerik üretmek alanında sizlere profesyonel çözümler sunuyor. Sadece seçici bir şekilde oluşturduğumuz ekibimiz ile tüm içerikleri birlikte oluşturuyor ve ihtiyacınız olan içeriği en kolay şekilde bulabilmenizi olanaklı hale getiriyoruz. SEO ve LSI uyumlu, yüzde yüz özgün, benzer içeriklerden çok farklı, zamanında teslim olacak şekilde sizlerle çalışıyoruz.

Sunmuş Olduğumuz Hizmetler

İçerik talebinizi doğru olarak karşılayacak makaleler, blog içeriği, ürün açıklaması, kategori açıklaması, web sitesi içeriği, ürün yorumları, inceleme içeriği ve diğer makale ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Editörlük hizmetimiz sayesinde de sitelerinizi günlük olarak güncel tutabilirsiniz!

makale

Makale ya da içerik, ne dersek diyelim siteleriniz için en önemli unsurdur. Sunduğumuz özgün ve SEO uyumlu içerikler her zaman sizi bir adım öne taşıyor.

edİTÖRLÜK

Sitelerinizi her gün güncel tutmak, yazı girişleri de uğraşmamak için haftalık ya da aylık editör paketlerimizi tercih edebilirsiniz.

tanıtım

Özellikle e-ticaret platformları için ürün tanıtımları, kategori ve katalog açıklamaları yine arama motorlarında sizi öne çıkarıyor.

her makale benzersizdir!

Konu ayrımı olmadan, en uygun fiyatlar ile en yüksek kalitede sunduğumuz içerik hizmetleri sayesinde en iyi sonuçları alabileceksiniz. Çünkü bizim için her makale benzersizdir.